تماس گرفتن ایران اعتماد روزنامه خبر

تماس گرفتن: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حرفی نزنیم که بوی تفرقه بدهد / لاهوتی

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و انسجام داخلی، گفت که خبر اخیر سردار سلیمانی به رییس‌جمهور مایه دلگرمی دولت و خبر وحدت ا

حرفی نزنیم که بوی تفرقه بدهد / لاهوتی

لاهوتی: حرفی نزنیم که بوی تفرقه بدهد

عبارات مهم : اسلام

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و انسجام داخلی، گفت که خبر اخیر سردار سلیمانی به رییس جمهور مایه دلگرمی دولت و خبر وحدت است.

مهرداد لاهوتی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: خبر حاج قاسم سلیمانی به رییس جمهور به عنوان شخصیت محبوب دنیای اسلام قابل تحسین بود. ایشان بر اساس یک منطق مشخص پیامی به رییس جمهور داد که گذشته از اینکه مایه دلگرمی دولت است خبر وحدت در شرایط فعلی کشور است.

وی افزود: در روزهایی که آمریکایی ها حتی با کشورهای مسلمان منطقه اجماعی علیه کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده اند ما نباید نسبت به خود ظلم کنیم و باید به ایجاد وحدت و همگرایی در جامعه کمک کنیم.

حرفی نزنیم که بوی تفرقه بدهد / لاهوتی

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به انتقادات بعضی اصولگرایان تندرو به خبر قاسم سلیمانی، اظهار کرد: آقای روحانی کسی است که جهت نخستین بار لقب امام را در مورد امام خمینی (ره) به کار برد. ایشان اگر در مذاکرات قدمی برداشته با مشورت شورای عالی امنیت ملی این کار را کرده هست. فراموش نکنیم چه بلاهایی بر سر کشور ما آمده هست، حداقل نتیجه برجام این بود که وقت اقتصادی جهت کشور ایجاد شد حالا اینکه از این وقت خوب استفاده کردیم یا نه، ممکن است ما هم نقدی به این مساله داشته باشیم.

لاهوتی ادامه داد: منتسب کردن آقای روحانی به کسانی که به اسلام خیانت کرده اند ظلم به کشور هست. ایشان خدمات زیادی در وقت جنگ به کشور داشت و در طول پنج سال ریاست جمهوری خود هم هر لحظه در خط ولایت حرکت کرده هست. من نمی دانم یک عده به دنبال چه چیزی هستند که ایشان را به کسانی که در صدر اسلام به اسلام خیانت کردند تشبیه می کنند، این ظلم در حق انقلاب است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و انسجام داخلی، گفت که خبر اخیر سردار سلیمانی به رییس‌جمهور مایه دلگرمی دولت و خبر وحدت ا

وی با بیان اینکه عقل و منطق می طلبد که وحدت و انسجام در کشور حفظ شود، یادآور شد: مقام معظم رهبری هم کمک زیادی به دولت کرده و هر جا مورد نیاز بوده اجازه ای صادر شود این کار را کرده اند، همچنین تیم مشورتی تشکیل دادند که به دولت کمک می کند ولی به هر حال در هر دو طرف افراط وجود دارد و باید بدانیم نباید حرفی بزنیم که بوی تفرقه بدهد آیا که نشانه دشمن همین است که ما از درون از هم بپاشیم تا به این وسیله به انقلاب و نظام آسیب برسانند.

واژه های کلیدی: اسلام | رییس جمهور | ریاست جمهوری | قاسم سلیمانی | سردار سلیمانی | حاج قاسم سلیمانی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz