تماس گرفتن ایران اعتماد روزنامه خبر

تماس گرفتن: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل احمدی‌نژاد به سخنان ترامپ

رییس‌جمهور پیشین کشورمان با صدور پیامی به سخنان شب گذشته دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد. 

تصویر العمل احمدی‌نژاد به سخنان ترامپ

تصویر العمل احمدی نژاد به سخنان ترامپ

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور پیشین کشورمان با صدور پیامی به سخنان شب گذشته دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، در بخش هایی از این خبر که در کانال تلگرامی دولت بهار انتشار یافته آمده است:

تصویر العمل احمدی‌نژاد به سخنان ترامپ

مواضع دولت آمریکا بار دیگر نشان داد که آنان نسبت به عظمت، توانایی و اقتدار ذاتی ملت کشور عزیزمان ایران جاهل و در کسب معرفت نسبت به شایستگی های الهی- انسانی ایرانیان کاهل اند. آنان گمان می برند که با جنگ روانی و ارعاب عده ای اندک، راه را جهت تسلیم ملّت، اخذ امتیازات تاریخی و محدود کردن همیشگی سقف پرواز و رشد ایرانیان باز کنند، لکن اگر بنا بود با این رفتارها تغییری در جغرافیا، فرهنگ، مواضع و جایگاه کشور و ملت کشور عزیزمان ایران به وجود آید، چه بسا قبل از آنان، قدرت های چپاولگر بزرگتری در تاریخ بودند که همین آرزو ها را داشتند ولی با خود به گور بردند.

تردید ندارم که ملت بزرگ و هوشمند کشور عزیزمان ایران با بهره مندی از عنایت ها، هدایت ها و ادعیه خاصه حضرت ولی عصر (ع) ، با وحدت و همدلی و اتکاء به ذخایر عظیم مادی، معنوی و انسانی خود این مقطع تاریخی را با عزت و موفقیت پشت سر می گذارد و همه ترساندن ها را به وقت های بی بدیل جهت ادامه حرکت در مسیر پیشرفت و سرافرازی تبدیل خواهد کرد.

از حضرت احدیت سلامتی و عزت و موفقیت ملت گرانقدر کشور عزیزمان ایران و رهبری معظم انقلاب را مسئلت دارم.

رییس‌جمهور پیشین کشورمان با صدور پیامی به سخنان شب گذشته دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد. 

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | آمریکا | ایرانی | موفقیت | ایرانیان | رییس جمهور | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz