تماس گرفتن ایران اعتماد روزنامه خبر

تماس گرفتن: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سخنان تند ابراهیم حاتمی‌کیا علیه رشیدپور و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فجر

ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر از رضا رشیدپور جهت ساختن واژه‌هایی علیه فیلم «به وقت شام» و نپرداختن برنامه های شبکه دو و سه به این فیلم انتقاد ک

سخنان تند ابراهیم حاتمی‌کیا علیه رشیدپور و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فجر

سخنان تند ابراهیم حاتمی کیا علیه رشیدپور و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فجر

عبارات مهم : اعتراض

ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر از رضا رشیدپور جهت ساختن واژه هایی علیه فیلم «به وقت شام» و نپرداختن برنامه های شبکه دو و سه به این فیلم انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی «به وقت شام» در مراسم نهایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین کارگردانی را به صورت یکسان به همراه بهرام توکلی جهت فیلم «تنگه ابوقریب» دریافت کرد.

سخنان تند ابراهیم حاتمی‌کیا علیه رشیدپور و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فجر

این کارگردان بعد از دریافت جایزه با حضور روی صحنه، ضمن انتقاد از رویکرد تلویزیون و رضا رشیدپور در پرداختن به فیلم «به وقت شام» گفت: «من فیلمساز وابسته ام. من فیلمساز این نظامم. من ۳۰ سال است که روی این سن می آیم و می روم، بار اولم نیست. باید تقدیر کنم از شرکت اوج که واقعا سربازان گمنام هستند. افرادی مانند رشیدپور واژه هایی در این باره می سازند که مطرح می شود. من اعتراض می کنم به صداوسیما و از سبکه سه شکایت به خدا می برم.

حاج قاسم سلیمانی می گوید من جهت «به وقت شام» گریه کردم ولی اُف بر آن کسی که می گوید این فیلم کمدی هست. من افتخار می کنم فیلمی راجع به مدافعان حرم ساخته ام و افتخار می کنم بابت ساخت این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسم سلیمانی هدیه گرفتم.»

ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر از رضا رشیدپور جهت ساختن واژه‌هایی علیه فیلم «به وقت شام» و نپرداختن برنامه های شبکه دو و سه به این فیلم انتقاد ک

او افزود: «افرادی مانند رشیدپور واژه هایی در این باره می سازند که مطرح می شود. من اعتراض می کنم به صداوسیما و از سبکه سه شکایت به خدا می برم. حاج قاسم سلیمانی می گوید من جهت به وقت شام گریه کردم ولی ااف بر کسانی که می گویند این فیلم کمدی هست. افتخار می کنم فیلمی راجع به مدافعان حرم ساخته ام و افتخار می کنم بابت ساخت این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسم سلیمانی هدیه گرفتم.»

حاتمی کیا همچنین گفت: «من اعتراض مي كنم به تلويزيون. من از مسئولان شبكه ٣ و ٢ شكايتم را به خدا مى برم. اين لجبازي و نگاه زشت را به خدا شكايت مى برم.»

واژه های کلیدی: اعتراض | دریافت | رشیدپور | جشنواره | اختتامیه | تلویزیون | رضا رشیدپور | جشنواره فیلم | حاج قاسم سلیمانی | ابراهیم حاتمی کیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz