تماس گرفتن ایران اعتماد روزنامه خبر

تماس گرفتن: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (554)

عبارات مهم : تئاتر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

شروع میکنیم با این تصویر از بیژن امکانیانِ خوشتیپ که در آن جهت بازی در یک تئاتر خوب ابراز دلتنگی کرده هست. دو برداشت میتوان از این سخن کرد. اول اینکه در این روز ها پیشنهادی به جناب امکانیان جهت بازی در تئاتر نمیشود، دوم که محتمل تر هست، این که این روز ها هیچ تئاتر به درد بخوری که مقبول جناب امکانیان باشد وجود ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

علی جان با آن شلوارک و آن حجم از پشم و پیل یک تنه قشنگی های بصری دبی را زیر پرسش برده ای.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی معصومه کریمی در کنار پرستو صالحی و فرهاد جم، بازیگران کهنه کار و البته بیکارِ سینما و تلویزیون، در حاشیه یک مراسم.

مبارک باشد سارا خانم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که آن یکی مثلِ شبیه به این مثل هم به وقوع بپیوندد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

سلفی به عنوان نمونه متفاوت ویدا جوان با آینه های متقاطع.

تعریف و تمجید امیرحسین آرزوی بزرگ از رفیق جدیدش که این سلفی را هم با هم گرفته اند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

آزاده زارعی با این تصویر خلاقانه طور، تغییرات ظاهری خود را به نمایش گذاشت. از هنگامی که سحر قریشی مصاحبه کرد و گفت “روشنفکری به مشکی کردن مو نیست” میل به به این رنگ مو در بین بازیگران و صورت های معروف زیاد شده. این نشانگر جایگاه سحر و سخن او در بین همکارانش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

جدید ترین دسترنجِ دوستِ دوربین دارِ لیندا کیانی.

آرزوی سلامتی داریم جهت استاد جمشید مشایخی که این روز ها به علت بیماری کلیوی در بیمارستان خوابیدن هستند. امیدواریم خان دایی سینما هر چه سریعتر سلامتی اش را بازیابد.

پدرام کریمی همراه با همسرش در مراسم مراسم خوش حالی امضای کتاب مژده لواسانی. پدرام جان به اتفاق آمده اید یک موقع به کار های منزل لطمه وارد نشود؟!

خاطره بازی بینظیر صفحه منسب به استاد ایرج خواجه امیری با این تصویر قدیمی و ناب، از خود در کنار زنده یاد محمدعلی فردین. چه خاطراتی که با چهچهه های ایرج و بازی فردین برایمان خلق و ماندگار نشد.

و سپس قرص هایت را بخور و به رخت خواب بازگرد.

سلفی محسن کیایی در کنار بهرام رادان و سایر همکاران در پشت صحنه فیلم “چهارراه استانبول” ساخته تازه برادرش.

خیلی وقت بود دچار تحول مزاجی نشده بودیم و فضا خیلی خشک بود. این تصویر تقدیم شما.

امیر نوری هم تصویری قدیمی از خود در کنار بهراد خرازی به اشتراک گذاشته هست. تصویری مربوط به هزار و پانصد سال پیش.

برخی ها هم هستند که با یکی از محصولات و سوغاتی های مشهور شهر قزوین کَل انداخته اند.

تصویری بانمک از کودکی های خواهران دوقلوی دبیرزاده، موزیسین های محبوب این روزهای اینستاگرام. فرناز دبیرزاده متخصص سنتور و سازهای زهی و مهرناز دبیرزاده متخصص سازهای کوبه ای است.

خوشحال بودیم که امسال عزیزان کوتاه آمده اند و خبری از هالوین و این چیز ها نیست که ارسلان قاسمی همه چیز را خراب کرد.

نویسنده شدن در کشور عزیزمان ایران خیلی راحت شده است است و همانندِ بازیگر شدن، شرط آن این است که معروف باشی! این که چقدر هنرِ مرتبط داری مهم نیست. مژده لواسانی مجری برنامه های تلویزیونی هم اخیراً کتابی نوشته و این تصویر مربوط به مراسم خوش حالی امضای آن است.

مهراب قاسمخانی، امیرمحمد زند، علی مسعودی، مریم سعادت و الیکا عبدالرزاقی مجری های یک برنامه تازه به نام “استند آپ کمدی” هستند که روز گذشته محمدرضا هدایتی و محمد بحرانی در آن هنرنمایی کرده بودند. برنامه ای که به احتمال زیاد در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

سارا زن بهرامی در آتلیه خبر ایرایی، عکاس قدیمی مطبوعات و صورت ها.

گویا بالاخره صلح میان کابوی ها و سرخپوست ها برقرار شده است است و این اتفاق به همت مهران احمدی بوده هست. تبریک به این هنرمند ارزنده کشورمان بابت این اقدام تاریخی.

ماهور الوند با این پست تولد مادرش را تبریک گفت. آرزوی سلامتی داریم جهت همه مادران این سرزمین.

عکس پارکی قشنگ بروفه و همسرش خبر صابری که امیدواریم تا هر لحظه مثل همه این سال ها خوشبخت باشند.

بهاره کیان افشار و محمد بحرانی به تماشای نمایش “اپراتور نسل چهارم” رفته بودند که در آخر در کنار بازیگران و عوامل این تصویر یادگاری گرفته شد. نمایشی به کارگردانی باقر سروش و با بازی بهاره رهنما، امیرمهدی ژوله و سایر عزیزان.

مهناز افشار به صحنه تئاتر بازخواهد گشت. با نمایش موزیکال “الیورتوئیست” در کنار نوید محمدزاده و هوتن شکیبا که از آذر ماه به نمایش خواهد امد.

براي اين روز هايِ نگار جواهريان عزیز، سهراب خیلی خوب گفته که: زندگي آغازي ست كه به پايان جاري ست، زندگي آمدن و بودن و جاري شدن هست، زندگي رفتنِ خاموش به يك تنهايي ست، رسم اين قصه همين است و همه ميدانيم، كه نه پايدار غمي ست و نه كه شاد ميمانيم.

گوهر زن خیراندیش با ژستی مغموم و متاثر، در یک آتلیه.

پست های قبلی را با این سلفی خندان از برزو و جانیار میشوریم و میبریم.

متین ستوده و فرهاد قائمیان در کنار همکارشان در پشت صحنه سریال “سر دلبران” بروزترین ساخته محمدحسین لطیفی.

بفرمایید، سوژه نظراتتان هم که جور شد! شهنام شهابی در کنار همسرش.

سلفی سامان احتشامی و هومن حاجی عبداللهی در یکی از استودیو های رادیو. آرزوی موفقیت داریم جهت همه فرزند های زحمت کش و توانمند رادیو. خیلی از بزرگان هنر ما کار خود را با رادیو شورع کردند و هر لحظه خود را یک رادیویی میدانستند.

آنچه که من در این پست میبینم، تصویری است که مهدی ماهانی بعد از ساعت ها التماس افتخار داده در کنار نوید محمدزاده ی هیجان زده بگیرد!

امیر جعفری و الناز شاکردوست در نمایی از فیلم تازه فرزاد مؤتمن که نام آن “سراسر شب” هست. متاسفانه در فیلم های ایرانی استعمال سیگار به فیلم ارزش هنری میدهد و در کمتر فیلمی میبینیم که خبری از سیگار نباشد.

سیروان خسروی با این تصویر از یک تک موزیک تازه خبر داد و هوادارانش را خوشحال کرد. البته هواداران سیروان با موزیک ویدئوی او خیلی زیاد خوشحال میشوند. چون زیاد طرفدار صورت سیروان هستند تا موسیقی و صدای او.

خیلی غم انگیز است که یک مرد پنجاه ساله با کلی سبیل و وجنات گرفتار خودشیفتگی شده است و از خود کلوزآپ این مدلی بگیرد.

رویا نونهالی یکی از نمایشنامه های خواهرزاده فقیدش ماهگل مهر را ساخته و به اجرا در آورده است که این شب ها در تماشاخانه ایرانشهر میتوانید آن را تماشا کنید. نمایشی به نام “اسطوره میشوم” که تمامی بازیگران آن از اعضای خانواده رویا نونهالی هستند و در واقع یک تئاتر خانوادگی هست. شیرین بینا، فریبا معظمی و بانو گلاب آدینه شب گذشته میهمان این نمایش بودند که این تصویر را در کنار کارگردان و عوامل نمایش گرفتند تا پست نهایی مطلب امروز ما اینگونه رقم بخورد.

تا فردا، یا خق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تئاتر | تصویر | نمایش | تلگرام | تصویری | نمایشنامه | اینستاگرام | آرزوی سلامتی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (554)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz